گروگان گیری محترمانه درمسجد

حوصله این آدمها سر می رود و اغلب نماز اعشا رو فرادا می خوانند و می روند!!

چندین مورد نیز این افراد رفتند و اعتراض خودشون رو  به امام جماعت اعلام کردند و واکنشی درستی حاصل نشد !

مثل اینکه مسجد و نماز جماعت برای بیکاره هاست!!

از همه اینها گذشته ،در مراسم های مذهبی هر که یک خیراتی می آورد باید بگذارد برای بعد از نماز اعشاء ،بعد از سخنرانی!

من دیدم افرادی که می خواستن مواد خوراکی توزیع کنند و نگذاشتن و خادم مسجد خوراکی را گرفت و برد و گذاشت کناری ، برای بعد از  مراسم!

می دونید من از چی بیشتر شاکی شدم؟

بعضی مواقع بچه ها تو مسجدهستند ودلشون می خواهد یه زره از این خوارکی ها بخورن!!، وقتی باباشون داره آنها رو می بره بیرون چشم شون به اون خوراکی هاست .

بیچاره اونا وبیچاره من .

بی چاره اونا که به خوراکی نرسیدن و بیچاره من که اعصابم بهم می خورد از این همه گروهگان گیری.

من اسم این کار و گذاشتم:

                              گروگان گیری محترمانه درمسجد

پی نوشت: امروز اولین روز ماه مبارک رجب و روز  تولد امام باقر علیه السلام است ، من این روز رو به همه شما تبریک می گویم وامیدوارم همگی ما از پیروان صدیق ایشان باشیم و روز قیامت از رجبیان ، ما را از دعا خیرتان در حالات خوش دعایتان  در درگاه بی نیاز فراموش نکنید

/ 5 نظر / 7 بازدید
پرشکوه

به نظرم اگه می خوایم مردم پای صحبتمون بشین نباید مجبورشون کنیم ای کاش یه بار نمازها رو پیوسته می خووندند بعد مشتاقهای برای شنیدن سخنرانی و اعمال مستحب دیگه باقی می مونند فکر می کنم یه جمع با کیفیت بهتر از یه جمع با کمیته. منظورم این بود اونهای که مشتاق شنیدن نیست حوصله شندین رو هم ندارن.

باران

اولین بار بود به وبتون سر میزنموبسیار عالی بود اگه شما موافقید دوست دارم باهاتون تبادل لینک داشته باشم واز پرشکوه بیشتر بدونم . تعریف اونجا رو خیلی شنیدم[لبخند]

عمه

سلام...کارشوهرمو انجام بدین.نمازمغرب راجماعت میخواندعشا رافراداوزودمیادبیرون.خیلی خسته است هرشب براش مقدورنیست. (اونم درست کردم)

جمهوریت

میگن دانشجو باید سیب زمینی نباشد. در همین راستا وبلاگی ساختیم با تحلیل انخاباتی از نظرگاه دانشجویی.باقلم خود دانشجویان .بهمان سربزنید.

عمه

سلام.وقتی نماز از روی خستگی وبی حضورقلب باشدچی؟[گل] التماس دعادقیقا ما تنها چیزی که ازاینجاباخودمیبریم اعمالمونه.