نظافت ، طبیعت ، اسلام

از این دیگر بیانی بالاتر داریم : اگر در دست کسی درختی  باشد و علائم قیامت آشکار شده باشد باید آن درخت را بکارد (قریب به این مظمون)

......

چندی پیش رفته بودم شمال، سفر کوتاه، نزدیکی های غروب بودکه رسیدیم امازاده هاشم ، رفتیم کنار رودخانه سفید رود ، چقدر وحشتناک بود !!

اطراف این رودخانه زیبا پر از آشغال بود و اغلب ظروف یکبار مصرف

ازظرف نوشابه و دوغ گرفته تا ظروف آشپزخانه یکبار مطرف و قاشق و چنگال و سفره یکبار مصرف !! با خود گفتم خدای من این چه افرادی هستند که با طبیعتی که خودشان باید از آن استفاده کنند اینچنین برخورد می کنند!!

هفته قبل رفتیم طرف دماوند ، در مسیر  بستنی گرفتیم وارد باغ سیبی شدیم،چشمتون روز بد نبیند ، فرار کردیم!!

با خانواده صحبت می کردیم ،صحبت شد که واقعا" چه قشری از جامعه این کار را می کنند.

دیروز در اداره در این باره  صحبت شد و همه نگران بودند .

من گفتم ،فکر نمی کنم مردمی کثیف تر از مردم تهران باشند ،چون کدام شهری است که هر روز کوچه هایش را شهرداری جارو کند و هر شب و هر صبح آشغال ها رو جمع کنند و بعد هم هرجا می بینیم باز هم آشغال است.

به امید روزی که  طبیعت کشور ما  مثل شهرما تمیز باشد .

 

 

/ 10 نظر / 82 بازدید
پرشکوه

سلام امیدوارم مردم ما قدر نعمتی به نام طبیعت رو بدونن.

Mohammad Ramezani Pour

با سلام به سایت ما نیز سری بزنید شاید مطالبی که میخواهید بدست آورید. جهت آمار بازدید و کسب رتبه با سایت پاتوق شهر تبادل لینک کنید.(وقت چندانی نمی گیرد.) راستی انجمن هم افتتاح شد که شما دوستان عزیز میتوانید مشکلات و سوالات خود را مطرح نمایید.(مخصوصا در زمینه ی وبلاگ و کد نویسی) آدرس سایت = http://www.patoghshahr.ir آدرس تبادل لینک = http://www.link2.patoghshahr.ir آدرس انجمن سایت =http://www.patoghshahr.ir/Forum موفق باشید!

ف الف

از تهران کثیف تر من هیچ جایی را ندیدم! آها یادم اومدف یه شهر دیگه را دیدم که خیـــــلی کثیف بود. بهتره اسمش را نگم

سایت ساز

با سلام،آیامی خواهیددارای سایت مستقل وحرفه ای شوید؟ آیامی خواهیدزحماتی که برای وبلاگ خود می کشید از بین نرودو به نفع صاحبان سایت های ایجادوبلاگ نشودوبرای خودتان بماند؟ آیامی خواهیدازدنیای مبتدی وبلاگ خارج شده وبه دنیای حرفه ای سایت واردشویدوبا گسترش سایتتان اسپانسر ها به سراغتان بیایند؟ آیامی خواهیدبدون داشتن دانش برنامه نویسی ودانش راه اندازی هاست وارددنیای حرفه ای سایت شود؟ آیامی خواهیدبا کمترین هزینه ممکن دارای یک هاست یک دامنه رایگان و قالب حرفه ای ومدرن سایت شوید؟ آیاقیمت های سرسام آورسایت های ایجاد هاست ازورودشمابه دنیای حرفه ای سایت جلوگیری کرده است؟ آیامی خواهیدفقط باقیمت باورنکردنی 20000 تومان همه امکانات بالارایک جادریافت نمایید؟ آیامیدانیدکه این امکانات نیازبه تمدیدماهانه یاسالانه ندارندوشما فقط بایک بارخرید،سایت رابرای همیشه ازآن خود می کنید؟ آیامیدانیدتمام کارهای راه اندازی سایت ازجمله راه اندازی هاست ونصب مدیریت محتوای جوملا و قالب های آن توسط شرکت سایت سازانجام می گیردوشمافقط سایت خودراطراحی ومدیریت می کنید؟برای دریافت سایت وکسب اطلاعات بیشتر،به مامراجعه کنید.

سایت ساز

با سلام،آیا می خواهید دارای سایت مستقل و حرفه ای شوید؟ آیا می خواهید زحماتی که برای وبلاگ خود می کشید از بین نرود و به نفع صاحبان سایت های ایجاد وبلاگ نشود و برای خودتان بماند؟ آیا می خواهید از دنیای مبتدی وبلاگ خارج شده و به دنیای حرفه ای سایت واردشوید و با گسترش سایتتان از آن کسب درآمد کنید؟ آیا می خواهید بدون داشتن دانش برنامه نویسی و دانش راه اندازی هاست وارد دنیای حرفه ای سایت شود؟ آیا می خواهید با کمترین هزینه ممکن دارای یک هاست یک دامنه رایگان و قالب حرفه ای و مدرن سایت شوید؟ آیا قیمت های سرسام آور سایت های ایجاد هاست از ورود شما به دنیای حرفه ای سایت جلوگیری کرده است؟ آیا می خواهید فقط با قیمت باورنکردنی 20000 تومان همه امکانات بالا را یک جا دریافت نمایید؟ آیا میدانید که این امکانات نیاز به تمدید ماهانه یا سالانه ندارند و شما فقط با یک بار خرید ، سایت را برای همیشه از آن خود می کنید؟ آیا میدانید تمام کار های راه اندازی سایت ازجمله راه اندازی هاست و نصب مدیریت محتوای جوملا و قالب های آن توسط شرکت سایت ساز انجام می گیرد وشما فقط سایت خود را طراحی ومدیریت می کنید؟ برای دریافت سایت و کسب اطلاعات بیشتر،

ف الف

سلام بروز نشدید؟ عیدتون مبارک

ف الف

خب دیگه معلوم شد که به سلامتی سفر تشریف دارید! [لبخند]

انجمن پاسخگویی به سوالات وبلاگ نویسان

سلام امیدوارم حالت خوب باشه. دوست عزیز مدتیه که یه انجمن راه افتاده موسوم به انجمن وبمستر ها. این انجمن و کاربراش آماده ان که به سوالای وبلاگنویس ها و وبمستر های ایرونی جواب بدن و با هم کمک کنن که وب فارسی رو گسترش بدن. در واقع یه محل صمیمی و دوستانه برای پیشرفت! حتما سر بزن و عضو شو! منتظرت هستم: http://icomp.ir/forum به امید دیدار فعلا

فانی

سلام هم استانی موفق باشید[لبخند]

خشایار

جالب بود ، خوشم اومد .. به من هم سری بزن دوست عزیز.... اگر دوست داشتی من رو لینک کن [گل][گل]