مادر من

 

مریضی مادرم عود کرد و  واین بین من همچنان نیازمند وجود او ، اگر نبود از خود گذشته گی پدر و مادر و بخصوص مادر امکان زیارت خانه خدا برایم میسر نبود

مادرم با آنهمه درد و رنج ناشی از بیماری که تحملش برای ما خانواده او قابل تحمل نبود! ایستاد و خم به ابرو نیاورد تا ما از مسافرتمان پشیمان نشویم ، در این راه چه رنجها کشید و چه دردهایی را تحمل کرد و چه غصه هایی که فروخورد تا ما آسوده باشیم .

وقتی ما برگشتیم خوشحال و بود و گریان ،نمی دانم از خوشحالی گریان بود یا از درد درون که بروز نداده بود تا بچه ها غمگین نشوند . از درد که چیزی بروز نداد و فقط می گفت:" خوشحالم که وظیفه نگهداری بچه ها را خوب انجام دادم و این امانت ها را که شما به من سپردید را به سلامت به شما برمی گردانم".

چه کسی  می توانسنت یک  درد جان سوز  به این بزرگی را بروز ندهد جز مادر!

.....

همین که از سفرحج برگشتیم ناچار در کوتاهترین زمان ممکن مجبور به عمل مادرم شدیم ،عملی سخت که مدتهای مدید طول کشید تا الحمدلله وضعیت ایشان رضایت بخش شد.

خدا را شکر می کنم که دراین نورزو را زیر سایه مادرم بودم ،خندیدم با خنده های او فیض بردم از وجود نازنینش و از نگاه او که آرام بخش است .

هیچ موقع  به درستی قدر دان مادرم نبودم  و شرمنده اویم وبه خاطر  نعمت وجودنازنیش  نتوانستم آنچنان که لایق شکر گذاری است ،از خدای خود تشکر کنم

اقرار می کنم که دوری از او برایم سخت و جانکاه است

اقرار می کنم ضعیفم و یکی ازبزرگترین ضعفم هایم قدرشناسی از پدر و مادر ، بخصوص مادر است .

اگر ایمان نداشتم که مهرباتر از مادر نیست که که جانش را برای فرزندانش نثار می کند ، مطمئن بودم که این قدر شناسی ناقص به هلاکتم می کشاند.

ای کاش می توانستم هر روز ، روزم را با دیدن رویش شروع کنم و با بوسیدن دستش بپایان برسانم

آنچه من نوشتم قطره ای از وجود بی مثال مادرست و گرنه چه کسی توانایی دارد آن را توصیف کند

چه کسی می تواند واژه های گذشت ، بی توقع ، رضایت ، ایثار ، مظلومیت ، مومنه ، دلسوز ، سخت کوشی ، .... و هرچه خوبی   است را با هم جمع کند و یک جمله بسازد؟

من می توانم این کار را  در یک کلمه انجام دهم  و آن:

مادرم

است و با صدای بلند می گویم: دوستت دارم مادر،  لمس دستهایت آرزوی من است .

مادرم روزت مبارک

/ 5 نظر / 82 بازدید

آیا از مشکلات زندگی خسته شده اید؟ آیا میخواهید میلیونر شوید ؟ آیا ماشین مدل جدید می خواهید؟ آیا می خواهید ازدواج کنید؟ آیا زندگی تان دچار بحرانهای مختلف شده است؟ شما میتوانید به  هرآنچه در زندگی میخواهید برسید ! و یا هرکسی میخواهید بشوید !  راز بزرگ خوشبختی فاش میشود مجموعه 37 کتاب فراتر از راز 3 (The Secret) با داشتن این مجموعه به راز کائنات و دستیابی به موفقیت و ثروت پی خواهید برد . راز رسیدن به تک تک آرزوهایتان اگرمیخواهید بفهمید که پولدار شدن چقدر آسان است اگر میخواهید بهترین روابط را داشته باشید اگر میخواهید زندگی به کامتان باشد بدانید هم اکنون که این آگهی را میبینید خوشبختی به شما روی آورده است راز موفقیت و خوشبختی در دستان شما برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت زیر مراجعه کنید WWW.CST.US.PN (هریک از کتاب ها به صورت جداگانه به اشتراک گذاشته شده است)

سلام www.hostexhibition.com

با سلام به شما دوست عزيز : از سايت من ديدن کنيد براي شما يک پيشنهاد خوب دارم تبديل و بلاگ شما به سايت دائمي هاستينگ رايگان هديه ما به شما با من در تماس باشين يا هو اي دي host_iran هاست,هاست رايگان,هاستينگ,فروش هاست,خريد هاست,سرور مجازي,وي پي اس ---------------------------------------------------- يک سايت جديد براي اپلود فايل ها و عکس ها بدون محدوديت مي توانيد عضوش بشين و تا يک ترا بايت فضاي رايگان داشته با شيد تازه در ازاي دانلود هر فايلتون هم و يا معرفي زير گروه که عضو ويزه سايت شوند پول در بيارين و تا روزانه 20 دلار در امد داشته باشين .... براي دانلود از لينک هاتون لينک مستقيم تو وبلاگتون بزاريد و کلي امکانات ديگه دوست داشتين حتما به ما سر بزنيد با تشکر[گل] [گل]

پرشکوه

تولد حضرت فاطمه رو بهتون تبریک میگم و روزمادر رو به مادر بزرگوارتون انشاا... همیشه سایه اشون بر سرتون باشه و خدا براتون حفظش کنه.

ن- پرشکوه

سلام اقای احمد خانی خداوند پدر ومادر گرامیتان حفظ ودر پناه حق سالم تندرست وعاقبت به خیر باشند.

کمالی

سلام ،قدر آنهارا بدان .خدا برای شما حفظ کند .