داستان

مگه چیه!

27/07/92

دیروزداشتم از خیابانی عبور می کردم

از رو برو آقایی را دیدم که کالسکه ای را هل می دهد و می آمد ، نگاهم به آن افتاد  و با نگاهم  تعقیبش می کردم

مرد نزدیک تر شد با تعجب دیدم داخل کالسکه فقط یک ساک است ،با تعجب به کالسکه نکاه می کردم

مرد از کنارم گذشت گفت: " مگه چیه "!

 

40 درصد از 60 هزار تومان!

نمایشگاه کتاب در اداره برپا شده بود، با 60دصد تخفیف

کتاب ها جالب کم بود ، ناشر می گفت 40درصد تخفیف با فروشنده است و 20 درصد به عهده سازمان

داشتم کتابها را بررسی می کردم، همکاری از من سراغ کتابی را گرفت مشغول یافتنش بودیم که فروشنده راهنمایی کرد و یکی از کتاب ها را به این همکارمان داد.

این همکارما با دوستش بودند ،من مشغول دیدن بقیه کتابها بودم و اینجوری شنیدم

" قیمتش چنده .....    60 هزار تومان     ...       حساب کنیم که 40درصدش چقدر میشه!...      60*40 میشه 2400  ... نه وایستا در 0.4 ضرب کنیم ( نگاه کردم دیدم موبایلش را در آورده  و داره حساب می کنه!!) ... می شه 60*0.4 =24 هزار توان !

تعجب کردم  این شخص فکر کنم تو ی یک قسمت حسابداری سازمان ما کار می کند و می دانم که لیسانس و احتمالا" کار شناس است چیز به این سادگی را نمی تواند در ذهنش حل کند!!

 11111

/ 7 نظر / 6 بازدید
دکـ لـ مـ هـ

کاریش نمیشه کرد، زیادن اینجور افراد... حالا خداروشکر بلد بود با ماشین حساب کار کنه...!!! :))

پرشکوه

سلام مشکل از حضور ذهن بود[قهقهه]

وبلاگستان 8دی

عرض سلام و ادب خدمت شما وبلاگ نویس گیلانی. متشکریم از بروزرسانی شما. ............................ وبلاگستان ۸دی در نظر دارد هر ماه گلچینی از بهترین مطالب وبلاگ نویسان گیلانی را در قالب ” گلدون وبلاگی ” در معرض دید مخاطبان خود قرار دهد. http://8deyblog.ir/39370/ http://8deyblog.ir/39172/ ............................ * مصاحبه با سیاوش آقاجانی مدیر وبلاگ سلمان علی (ع) http://8deyblog.ir/39230/ ............................ * کربلا آخر خط است، پیاده نشوی، برمیگردی http://8deyblog.ir/39403/ * پاسخ به شبهات حقوق زن در اسلام ۱ http://8deyblog.ir/ * زندانی عشق او http://8deyblog.ir/39356/ * عشق آن است که خود بگوید… http://8deyblog.ir/39345/ * دیوانگی حسین از حرف تا عمل http://8deyblog.ir/39321/ * گویا ولی شناسان رفتند از این ولایت! http://8deyblog.ir/39312/ * عاشورا کجای تاریخ است؟ کربلا کجاست؟ http://8deyblog.ir/39228/ موفق و سربلند باشید.

عمه

سلام...وقتی کور رانامه رسان وکر را تلفنچی انتخاب کنند بهترازاین نمیشه[گل]

عطیه

سلام . اتقافا تو اداره ما یه شخص نابنیا بود که بسیار باهوش و استعداد بود . ودرتلفخانه ما مشغول بود . بقدری مسلط بود که بینا ها توش مونده بودند! این ازاین . بیاید اداره ما خانم سرپرست خانواده بی همسر و بی برادر با مادر پیرش مستاجر آقای مدیرکل دفتر وزارتی توخونه سازمانی زندگی میکنه این خانم 600 تومان باید اجاره بده و آقای مدیرکل 100 تومن این عجب داره ! نداره ؟؟؟

zahra

مرحوم آیت الله بهجت(ره) یکی عارفان بزرگ زمان بودند. روزی به ایشان گفتند : کتابی در زمینه اخلاق معرفی کنید فرمودند: لازم نیست یک کتاب باشد یک کلمه کافیست که بدانی "خدا می بیند"

ف الف

[گریه] منم بلد نیستم حساب کنم [ناراحت]