خیر ما در چیست؟ ، دقت تکنولوژی

می روند مجوز می گیرند که گورتاژ بشه و بچه رو بیندازند، تو این بین بزرگ بچه ،زن و شوهر رو منع می کند و می گویند"حالا که پس از سالها به شما بچه داده  بچه رو بیاورید ،خودم از آن نگهدار می کنم "، خلاصه نمی گذاره بچه رو سقط کنند تا اینکه بچه متولد می شود.

فکر  می کنید چه می شه؟

دوتا بچه سالم!!، یک پسر و یک   به اونامی دهد!! (الحمدلله)

یاد این آیه از افتادم:

...وَعَسَىٰ أَن تَکْرَهُوا شَیْئًا وَهُوَ خَیْرٌ لَّکُمْ ۖ وَعَسَىٰ أَن تُحِبُّوا شَیْئًا وَهُوَ شَرٌّ لَّکُمْ ۗ وَاللَّهُ یَعْلَمُ وَأَنتُمْ لَا تَعْلَمُونَ (بقره 216)

چه بسا چیزی را خوش نداشته باشید، حال آن که خیرِ شما در آن است. و یا چیزی را دوست داشته باشید، حال آنکه شرِّ شما در آن است. و خدا می‌داند، و شما نمی‌دانید.

چه بسا چیزی را خوش نداشته باشید، حال آن که خیرِ شما در آن است. و یا چیزی را داشته باشید، حال آنکه شرِّ شما در آن است. و می‌داند، و شما نمی‌دانید.

پی نوشت : خدایا! ما را به راهی کن که خیر ما در آن است .

/ 5 نظر / 55 بازدید
عمه

سلام.اونقدرازاین آیه من لذت میبرم خدامیدونه.دستت دردنکنه.منکه بچشمان گناهکارم صدهاموردنوزاد تشخیص غلط دیدم.[گل]درپناه قرآن باشید

عمه

سلام...ولادت باسعادت مولی الموحدین حضرت علی علیه السلام مبارک باد...روزتان مبارک

پرشکوه

میلاد مظهر علم و عزت و عدالت و سخاوت و شجاعت، علی بن ابیطالب (ع) مبارک باد و روز مرد رو تبریک میگم.

علي فرجي

مطلب بسیار قابل تاملی هست . من یکی بدکتر ها دیگر تو این دور و زمونه خیلی کم اطمینان می کنم . خدا رحمت کند آنکه به پول کار نمی کند. درست است حسن ظن داشتن ولی تازگی از جایی حدیثی از امام علی علیه السلام شنیدم شنیدم اگر درست یادم باشد قریب این مضمون که در زمانی که فتنه یا حیله گری یا فساد یه چنین چیزی جامعه را فرا بگیر داشتن حسن ظن از حماقت است .

سیف اله باقریها کلیشمی

سلام خداقوت وگرد آقا می چومان بی قراره هوای جنگل و دامانه داره بگردوم من تی مونسون گول نیاجوم می دیل تنگه تی واستا وا بواره دعوت میکنم از اشعارم در سایت شعر نو دیدن کنید. شاعر و گوینده